Hakkımızda

Her türlü hususun adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözülmesini amaç edinen Ülke Hukuk Bürosu, buna uygun olarak pek çok alanda İngilizce ve Türkçe dillerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. 

Ülke Hukuk Bürosu müvekkillerinin ve danışanlarının her türlü hukuki sorununa ilişkin hızlı ve kolay çözüm sağlamayı amaçlar.

Ülke Hukuk Bürosu kurucusu Avukat Eylül Aybüke Yıldız İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde eğitimini tamamlayıp hukuk fakültesi diploması (LL.B) almıştır ve çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Farklı bürolardaki çalışmalarından sonra Ülke Hukuk Bürosunu kurmuştur.

Ülke Hukuk Bürosu, avukat ile müvekkil arasındaki ilişkinin güvene dayandığının bilincine uygun düşecek şekilde faaliyetini sürdürmektedir. Müvekkillere hukuki uyuşmazlıklarındaki gelişmelerle ilgili olarak her aşamada bilgi verilmektedir. 

Büromuzda yürütülen her türlü işte Avukatlık Kanununa uygun olarak meslek gereğince öğrenilen her bilgi sır olarak saklanır, herhangi bir üçüncüyle kişiyle kesinlikle paylaşılmaz. 

Üstlenilen davalarda ve verilen danışmanlıklarda, müvekkiller ile danışanların haklarını koruyacak şekilde etkin ve çözüm odaklı hizmet verilir.